UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@trochę rudy - A ziemia jest płaska, ale intelektualistom, wyznawcom łupieżu nikt nie przetłumaczy, że czarne jest czarne. -4 C, normalnie mała epoka lodowcowa, ale ziemia jest płaska to może z niej nie spadniesz.