UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@bbb - Moze dlatego że problem nie jest węgiel, ale brak magazynów energi. Jak wiatr nie wieje to nie ma prądu. Rozumiesz? Prawacy są również za atomem i wyborem a nie nakazem. Dopłacamy do węgla dzieki UE co narzuca ETS i inne gówna.

Tralala