UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@trochę rudy - Braki w edukacji wychodzą na jaw. Wielbiciele konfy itp intelektualiści nie ogarniają, że 2 + 2 to 4.... ps. zawsze mnie zastanawiało, dlaczego intelektualiści z prawicy wolą zdychać od dymu z elektrowni przez ich cudowny węgiel, do którego dopłacamy dziesiątki miliardów rocznie, niż mieć energię np z wiatru? Po prostu na przekór, takie duże dzieci. Od, taki urok.
bbb