UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Człowieku co ma rządzący miastem do gołoledzi? Czy Was już totalnie coś boli, że nie rozumiecie, że nigdzie w żadnym mieście nie ma całodobowej obsługi na każdym m2 chodników wspólnot, spółdzielni, sklepów czy innych prywatnych właścicieli! Elbląg nie jest wyjątkiem.

Real

Anuluj