UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Człowieku co ma rządzący miastem do gołoledzi? Czy Was już totalnie coś boli, że nie rozumiecie, że nigdzie w żadnym mieście nie ma całodobowej obsługi na każdym m2 chodników wspólnot, spółdzielni, sklepów czy innych prywatnych właścicieli! Elbląg nie jest wyjątkiem.
Real