A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ukraina walczy za Ciebie (jeśli Polakiem jesteś)
@okoniowaty - A teraz firma się wyniesie, właściciel nie dostanie żadnej kasy a podatki trzeba płacić i będzie skomlał do miasta żeby mu umorzyć, bo nie osiąga dochodów. Mam nadzieję, że miasto nie ulegnie naciskom co do obniżenia podatków właścicielowi hal i będzie je należycie pobierać.
Wlasciciel pewnie podniosł znacząco dzierżawe, a Gdansk zaoferował lepsze warunki i poszło.
I kolejne osoby na bruk. Brawo tfuskanie....
W przyrodzie nic nie ginie, bo potrzebują i operatorów i inżynierów od zaraz do GE, a to poważna firma, więc nie ma tego złego
A co ma Missan do prywatnej firmy? Nie opłaca jej się biznes lub mają jakieś zaległości to się ewakuują i maja do tego prawo oraz szukają lepszej lokalizacji. Jak już będzie port rozbudowany, nowe hale i suwnice to wrócą spowrotem do Elblaga. W czym problem?
No pięknie! Nic dodać nic ująć. Przekop pis robil to wysmiewaliscie a teraz pogłębienie toru wodnego do 2029 r specjaliści!!!! Pracy brak! Mieszkania puste i zimne. Brawo Elbląg 🧐 brawo...
Elbląg to dziura więc co się dziwić że firma ucieka wy ludzie też uciekajcie
@Były mieszkaniec - Mów za siebie bo ja namawiam ludzi aby tu zostawali i wracali jeśli maja tylko taką możliwość i powiem więcej że Elbląga jest najlepszym miejscem do życia jeśli ma się pracę a z pracą jest różnie bez względu na miasto w Polsce. Ja w życiu stąd nie wyjadę bo kocham to miasto i żyje tu i mieszkam od urodzenia już ponad 50 lat i jest mi tu dobrze jak nigdzie indziej. Pozdrawiam serdecznie.
Każdy ma wady... ta jest twoją