UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co ma Missan do prywatnej firmy? Nie opłaca jej się biznes lub mają jakieś zaległości to się ewakuują i maja do tego prawo oraz szukają lepszej lokalizacji. Jak już będzie port rozbudowany, nowe hale i suwnice to wrócą spowrotem do Elblaga. W czym problem?