UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co ma Missan do prywatnej firmy? Nie opłaca jej się biznes lub mają jakieś zaległości to się ewakuują i maja do tego prawo oraz szukają lepszej lokalizacji. Jak już będzie port rozbudowany, nowe hale i suwnice to wrócą spowrotem do Elblaga. W czym problem?


Anuluj