154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie poprę wniosku o Nobla dla prezydenta Trumpa - Wobec Trumpa powinna zostać użyta 25.poprawka konstytucji USA. Pozwala ona wiceprezydentowi i większości ministrów uznać urzędującego prezydenta za niezdolnego do sprawowania urzędu i usunąć go ze stanowiska. Prezydent USA codziennie udowadnia, że jest całkowicie obojętny na los Ukrainy i jej obywateli. Łamie obietnice, kłamie, a nawet współpracuje z największym przestępcą naszych czasów, Putinem, by umożliwić Rosji przejęcie części terytorium Ukrainy.
(2026.02.02)

info

13  
  12
@Kiler - Miasto ma poprawiać warunki pracy w PRYWATNYCH firmach?! Czy przespałeś ostatnie 37 lat? Komuny już nie ma.
Ploterek (2026.02.02)
Nie będzie niczego jak mawiał klasyk
(2026.02.02)

info

7  
  0
dziwna firma - używa dźwigów nieatestowanych ???, gdzie PiP
(2026.02.02)

info

6  
  2
Wina leży tylko i wyłącznie po stronie zarządu spółki, która wchodząc z produkcją na teren Elbląga, nie chciała nic prócz nacinania uzębienia !! Miała ofertę kupna hal i całej infrastruktury. Zrezygnowali z obróbki detali, transportu czy nawet wydawalni narzędzi, oddając w ręce prywatne. Czas pokazał jaki to był błąd w tamtym okresie !! Powodzenia w Trójmieście !
(2026.02.02)

info

5  
  3
Firma po firmie upada ale K. O.jest. Jak długo bedziemyczekali na nowe zakłady pracy w Elblągu. Dlaczego nie ma elblaskiej firmy autobusowej tylko wynajm.
(2026.02.02)

info

11  
  5
@Ploterek - Miasto jak i Państwo ma stwarzać korzystne warunki dla prowadzenia biznesu, ściągać inwestorów i dbać o infrastrukturę jak drogi, porty, kolej itp. Proste.
(2026.02.02)
Siedziba Rockfin jest w gminie Elbląg a nie na terenie miasta
może trzeba spełniać obietn (2026.02.02)
@tu_tylko_las_posadzic - właściciel tylko bierze kasę, w myśl zasady "chcesz to sam remontuj inwestuj", nie wierzył w to, że firma się wyniesie.
okoniowaty (2026.02.02)
Do tych wszystkich pseudo "bizmesmenów" jak to mówił Ferdynand Kiepski... to że szczekacie to normalka, nic nowego w tym mieście... tak już macie w naturze ujadać jak kundle na byle jaki temat, bo znaffcami jesteście we wszystkim. Co ma do tego miasto i jego władze, że właścicielowi nie chce się remontować hali, że nie wyposażył jej tak jak chcieli najemcy, że wydzierżawiający te obiekty ma gdzieś unowocześnienie hali a jedynym i nadrzędnym celem jest wydojenie najemcy obiektu z maksymalnej kasy, na zasadzie trafił się to doję ile się da. Za chwilę te hale będą stały puste i właściciel będzie na siłę szukał nowego najemcy. Miasto zapewne co mogło to pomogło. Takich hal w północnej Polsce jest mnóstwo, więc się nie dziwcie, że MAAG Gear wyprowadza się z Elbląga. Wyprowadza się nie dlatego że miasto rzuca kłody pod nogi, tylko dlatego że właściciel obiektu ma gdzieś najemcę. A port ? Port, żeby nie kombinatorstwo ówczesnego ministra Śliwki, dawno by już stał i funkcjonował, no ale przecież jego przejęcie i obsadzenie stołków swoimi kolesiami było najważniejsze na tamten moment, a tu zaskoczka, szantaż się nie udał, wybory przerąbane, więc zemścili się na Elblągu panowie i panie z PiS...
pozytywny-elblążanin (2026.02.02)

info

21  
  12