A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kiler - Miasto ma poprawiać warunki pracy w PRYWATNYCH firmach?! Czy przespałeś ostatnie 37 lat? Komuny już nie ma.
Nie będzie niczego jak mawiał klasyk
dziwna firma - używa dźwigów nieatestowanych ???, gdzie PiP
Wina leży tylko i wyłącznie po stronie zarządu spółki, która wchodząc z produkcją na teren Elbląga, nie chciała nic prócz nacinania uzębienia !! Miała ofertę kupna hal i całej infrastruktury. Zrezygnowali z obróbki detali, transportu czy nawet wydawalni narzędzi, oddając w ręce prywatne. Czas pokazał jaki to był błąd w tamtym okresie !! Powodzenia w Trójmieście !
Firma po firmie upada ale K. O.jest. Jak długo bedziemyczekali na nowe zakłady pracy w Elblągu. Dlaczego nie ma elblaskiej firmy autobusowej tylko wynajm.
@Ploterek - Miasto jak i Państwo ma stwarzać korzystne warunki dla prowadzenia biznesu, ściągać inwestorów i dbać o infrastrukturę jak drogi, porty, kolej itp. Proste.
Siedziba Rockfin jest w gminie Elbląg a nie na terenie miasta
@tu_tylko_las_posadzic - właściciel tylko bierze kasę, w myśl zasady "chcesz to sam remontuj inwestuj", nie wierzył w to, że firma się wyniesie.
Do tych wszystkich pseudo "bizmesmenów" jak to mówił Ferdynand Kiepski... to że szczekacie to normalka, nic nowego w tym mieście... tak już macie w naturze ujadać jak kundle na byle jaki temat, bo znaffcami jesteście we wszystkim.
Co ma do tego miasto i jego władze, że właścicielowi nie chce się remontować hali, że nie wyposażył jej tak jak chcieli najemcy, że wydzierżawiający te obiekty ma gdzieś unowocześnienie hali a jedynym i nadrzędnym celem jest wydojenie najemcy obiektu z maksymalnej kasy, na zasadzie trafił się to doję ile się da. Za chwilę te hale będą stały puste i właściciel będzie na siłę szukał nowego najemcy. Miasto zapewne co mogło to pomogło. Takich hal w północnej Polsce jest mnóstwo, więc się nie dziwcie, że MAAG Gear wyprowadza się z Elbląga. Wyprowadza się nie dlatego że miasto rzuca kłody pod nogi, tylko dlatego że właściciel obiektu ma gdzieś najemcę. A port ? Port, żeby nie kombinatorstwo ówczesnego ministra Śliwki, dawno by już stał i funkcjonował, no ale przecież jego przejęcie i obsadzenie stołków swoimi kolesiami było najważniejsze na tamten moment, a tu zaskoczka, szantaż się nie udał, wybory przerąbane, więc zemścili się na Elblągu panowie i panie z PiS...