UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Były mieszkaniec - Mów za siebie bo ja namawiam ludzi aby tu zostawali i wracali jeśli maja tylko taką możliwość i powiem więcej że Elbląga jest najlepszym miejscem do życia jeśli ma się pracę a z pracą jest różnie bez względu na miasto w Polsce. Ja w życiu stąd nie wyjadę bo kocham to miasto i żyje tu i mieszkam od urodzenia już ponad 50 lat i jest mi tu dobrze jak nigdzie indziej. Pozdrawiam serdecznie.