UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No pięknie! Nic dodać nic ująć. Przekop pis robil to wysmiewaliscie a teraz pogłębienie toru wodnego do 2029 r specjaliści!!!! Pracy brak! Mieszkania puste i zimne. Brawo Elbląg 🧐 brawo...

Konradoss

Anuluj