UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No pięknie! Nic dodać nic ująć. Przekop pis robil to wysmiewaliscie a teraz pogłębienie toru wodnego do 2029 r specjaliści!!!! Pracy brak! Mieszkania puste i zimne. Brawo Elbląg 🧐 brawo...
Konradoss
No pięknie! Nic dodać nic ująć. Przekop pis robil to wysmiewaliscie a teraz pogłębienie toru wodnego do 2029 r specjaliści!!!! Pracy brak! Mieszkania puste i zimne. Brawo Elbląg 🧐 brawo...
Konradoss