Wybrany wątek opinii

W przyrodzie nic nie ginie, bo potrzebują i operatorów i inżynierów od zaraz do GE, a to poważna firma, więc nie ma tego złego
Realista. (2026.02.02)
@Realista. - Jak narazie to w GE trwa strajk o którym coś tutaj ucichło.6200 brutto nie jest kuszące dla ludzi. Dlatego ciągle trwają poszukiwania pracowników którzy zostaną dłużej niż okres próbny.
Bama Electric (2026.02.02)
@Bama Electric - Tak to tylko bama
(2026.02.02)
@Realista. - Nikt za te ochlapy prawie najniższa nie będzie 7 maszyn obsługiwał z maaga, ludzie maja do siebie szacunek
zremba (2026.02.03)
@zremba - Przecież na rozmowie o pracę mówili o 2 maszynach a nie o 7.
4Brygada. (2026.02.03)
@4Brygada. - to co mowia na rozmowie a co jest realnie to dwie rozne rzeczy, klamia ludziom w zywe oczy a potem sie dziwia ze l4 albo sie sami zwalniaja....
(2026.02.04)
@Bama Electric - To trwa ten strajk czy się zakończył ?
(2026.02.04)
Powrót do komentarzy