Wybrany wątek opinii
W przyrodzie nic nie ginie, bo potrzebują i operatorów i inżynierów od zaraz do GE, a to poważna firma, więc nie ma tego złego
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@Realista. - Jak narazie to w GE trwa strajk o którym coś tutaj ucichło.6200 brutto nie jest kuszące dla ludzi. Dlatego ciągle trwają poszukiwania pracowników którzy zostaną dłużej niż okres próbny.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Bama Electric - Tak to tylko bama
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Realista. - Nikt za te ochlapy prawie najniższa nie będzie 7 maszyn obsługiwał z maaga, ludzie maja do siebie szacunek
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@zremba - Przecież na rozmowie o pracę mówili o 2 maszynach a nie o 7.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@4Brygada. - to co mowia na rozmowie a co jest realnie to dwie rozne rzeczy, klamia ludziom w zywe oczy a potem sie dziwia ze l4 albo sie sami zwalniaja....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Bama Electric - To trwa ten strajk czy się zakończył ?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0