UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@okoniowaty - A teraz firma się wyniesie, właściciel nie dostanie żadnej kasy a podatki trzeba płacić i będzie skomlał do miasta żeby mu umorzyć, bo nie osiąga dochodów. Mam nadzieję, że miasto nie ulegnie naciskom co do obniżenia podatków właścicielowi hal i będzie je należycie pobierać.
pozytywny-elblążanin