154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
obecny szef Lewiatana, niejaki G.
(2026.02.02)
Nie jest to dobra wiadomość na początek roku w zwijającym się mieście młodzieży, wojskowych i emerytów.. A kiedyś nazywano Elbląg 1/ Miastem Ogrodem i 2/ Miasto Przemysłowe średniej wielkości
(2026.02.02)

info

7  
  2
Raczej za siebie. Ile km dzieli Elbląg od granicy Rosji.
bra (2026.02.02)
@Kolejny sukces prezydenta- czy to tak trudno zrozumieć, że prezydent nie może niczego narzucić prywatnej firmie? Miał tupnąć nogą i powiedzieć, że się nie zgadza? Czasy komuny, kiedy wszystko było z góry nakazane, dawno się skończyły.
(2026.02.02)
@bra - No to zobacz na mapie podlasianinie
(2026.02.02)
@Realista. - Jak narazie to w GE trwa strajk o którym coś tutaj ucichło.6200 brutto nie jest kuszące dla ludzi. Dlatego ciągle trwają poszukiwania pracowników którzy zostaną dłużej niż okres próbny.
Bama Electric (2026.02.02)
Szkoda ! W Gdańsku wyjdzie im dużo drożej ale to już nie moja brożka !
Jakby co (2026.02.02)

info

3  
  2
Pisy i konfitury rozlewają swoje wyborcze żale. TO JEST PRYWATNY właściciel hal, udajcie się tam, jemu stękać.
(2026.02.02)

info

7  
  2
Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
(2026.02.02)
Tak. POdziekujcie Tuskowi i spółce…cały Elbląg to ruina, już nic tu nie ma szok jak można zdewastować miasto …. Tak gadali że zły PIS to macie
(2026.02.02)