A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
obecny szef Lewiatana, niejaki G.
Nie jest to dobra wiadomość na początek roku w zwijającym się mieście młodzieży, wojskowych i emerytów..
A kiedyś nazywano Elbląg 1/ Miastem Ogrodem i 2/ Miasto Przemysłowe średniej wielkości
Raczej za siebie. Ile km dzieli Elbląg od granicy Rosji.
@Kolejny sukces prezydenta- czy to tak trudno zrozumieć, że prezydent nie może niczego narzucić prywatnej firmie? Miał tupnąć nogą i powiedzieć, że się nie zgadza? Czasy komuny, kiedy wszystko było z góry nakazane, dawno się skończyły.
@bra - No to zobacz na mapie podlasianinie
@Realista. - Jak narazie to w GE trwa strajk o którym coś tutaj ucichło.6200 brutto nie jest kuszące dla ludzi. Dlatego ciągle trwają poszukiwania pracowników którzy zostaną dłużej niż okres próbny.
Szkoda ! W Gdańsku wyjdzie im dużo drożej ale to już nie moja brożka !
Pisy i konfitury rozlewają swoje wyborcze żale. TO JEST PRYWATNY właściciel hal, udajcie się tam, jemu stękać.
Lepiej jest, nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Tak.
POdziekujcie Tuskowi i spółce…cały Elbląg to ruina, już nic tu nie ma szok jak można zdewastować miasto …. Tak gadali że zły PIS to macie