Wybrany wątek opinii
Brawa dla Missana
Do moderacji
Odpowiedz
18
19
A co ma Missan do prywatnej firmy? Nie opłaca jej się biznes lub mają jakieś zaległości to się ewakuują i maja do tego prawo oraz szukają lepszej lokalizacji. Jak już będzie port rozbudowany, nowe hale i suwnice to wrócą spowrotem do Elblaga. W czym problem?
Do moderacji
Odpowiedz
2
8