UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wina leży tylko i wyłącznie po stronie zarządu spółki, która wchodząc z produkcją na teren Elbląga, nie chciała nic prócz nacinania uzębienia !! Miała ofertę kupna hal i całej infrastruktury. Zrezygnowali z obróbki detali, transportu czy nawet wydawalni narzędzi, oddając w ręce prywatne. Czas pokazał jaki to był błąd w tamtym okresie !! Powodzenia w Trójmieście !