UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tu_tylko_las_posadzic - właściciel tylko bierze kasę, w myśl zasady "chcesz to sam remontuj inwestuj", nie wierzył w to, że firma się wyniesie.

okoniowaty

Anuluj