UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wina leży tylko i wyłącznie po stronie zarządu spółki, która wchodząc z produkcją na teren Elbląga, nie chciała nic prócz nacinania uzębienia !! Miała ofertę kupna hal i całej infrastruktury. Zrezygnowali z obróbki detali, transportu czy nawet wydawalni narzędzi, oddając w ręce prywatne. Czas pokazał jaki to był błąd w tamtym okresie !! Powodzenia w Trójmieście !