Wybrany wątek opinii

Nie dziwię sie tym firmą jak maja tu funkcjonować jak miasto nie robi nic by tworzyć im warunki miasto zamiast pomagac otwierać firmy dajace miejsce pracy czego tu najbardziej brakuje to robi pod górkę te miasto wyludni sie calkowicie a odnośnie portu to jest komedia na skalę światową 10 lat temu zapadła decyzja o przekopie mierzeji i uwaga przez 10 lat w porcie nie zmieniło sie nic nie zrobiono żadnej inwestycji juz dawno by port był gotowy zaraz kończą pogłębianie władze miasta porostu maja gdzies to ze miasto sie wyludnia ze młodzi uciekają do prosperujących miast zamiast tego sprzedają każdy wolny kawałek ziemi pod markety i galerie....
Portu nie bylo i nie bedzie (2026.02.02)
@Portu nie bylo i nie bedzie - Miasto ma otwierać firmy? Z jakiej choinki się urwałeś? Może jeszcze jakaś komisja egzekucyjna ma chodzić po mieszkaniach i co piątemu nakazywać otwieranie firmy po groźbą kary rozstrzelania?
KapitanSzyderca (2026.02.02)
@Portu nie bylo i nie bedzie - Zapomniał kto port 4 RP miał budować.
Polityk (2026.02.02)
@KapitanSzyderca - Kapitan zacznijmy od tego ze te miasto nie robi nic by poprawić warunki pracy od dziesiątek lat więc o czym ty mówisz człowieku zapewne pracujesz za najnizsza krajowa i uważasz ze tak mozna zyc beka z cb dzbanie
Kiler (2026.02.02)
@Kiler - Coś tam się naplułeś, ale całość niestety jest niezrozumiała. Przy następnej wizycie w MOPSie poproś o słownik języka Polskiego.
KapitanSzyderca (2026.02.02)
@Kiler - Miasto ma poprawiać warunki pracy w PRYWATNYCH firmach?! Czy przespałeś ostatnie 37 lat? Komuny już nie ma.
Ploterek (2026.02.02)
@Ploterek - Miasto jak i Państwo ma stwarzać korzystne warunki dla prowadzenia biznesu, ściągać inwestorów i dbać o infrastrukturę jak drogi, porty, kolej itp. Proste.
(2026.02.02)
Powrót do komentarzy