UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do tych wszystkich pseudo "bizmesmenów" jak to mówił Ferdynand Kiepski... to że szczekacie to normalka, nic nowego w tym mieście... tak już macie w naturze ujadać jak kundle na byle jaki temat, bo znaffcami jesteście we wszystkim. Co ma do tego miasto i jego władze, że właścicielowi nie chce się remontować hali, że nie wyposażył jej tak jak chcieli najemcy, że wydzierżawiający te obiekty ma gdzieś unowocześnienie hali a jedynym i nadrzędnym celem jest wydojenie najemcy obiektu z maksymalnej kasy, na zasadzie trafił się to doję ile się da. Za chwilę te hale będą stały puste i właściciel będzie na siłę szukał nowego najemcy. Miasto zapewne co mogło to pomogło. Takich hal w północnej Polsce jest mnóstwo, więc się nie dziwcie, że MAAG Gear wyprowadza się z Elbląga. Wyprowadza się nie dlatego że miasto rzuca kłody pod nogi, tylko dlatego że właściciel obiektu ma gdzieś najemcę. A port ? Port, żeby nie kombinatorstwo ówczesnego ministra Śliwki, dawno by już stał i funkcjonował, no ale przecież jego przejęcie i obsadzenie stołków swoimi kolesiami było najważniejsze na tamten moment, a tu zaskoczka, szantaż się nie udał, wybory przerąbane, więc zemścili się na Elblągu panowie i panie z PiS...

pozytywny-elblążanin

Anuluj