UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Firma po firmie upada ale K. O.jest. Jak długo bedziemyczekali na nowe zakłady pracy w Elblągu. Dlaczego nie ma elblaskiej firmy autobusowej tylko wynajm.


Anuluj