UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Firma po firmie upada ale K. O.jest. Jak długo bedziemyczekali na nowe zakłady pracy w Elblągu. Dlaczego nie ma elblaskiej firmy autobusowej tylko wynajm.
Firma po firmie upada ale K. O.jest. Jak długo bedziemyczekali na nowe zakłady pracy w Elblągu. Dlaczego nie ma elblaskiej firmy autobusowej tylko wynajm.