UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do tych wszystkich pseudo "bizmesmenów" jak to mówił Ferdynand Kiepski... to że szczekacie to normalka, nic nowego w tym mieście... tak już macie w naturze ujadać jak kundle na byle jaki temat, bo znaffcami jesteście we wszystkim. Co ma do tego miasto i jego władze, że właścicielowi nie chce się remontować hali, że nie wyposażył jej tak jak chcieli najemcy, że wydzierżawiający te obiekty ma gdzieś unowocześnienie hali a jedynym i nadrzędnym celem jest wydojenie najemcy obiektu z maksymalnej kasy, na zasadzie trafił się to doję ile się da. Za chwilę te hale będą stały puste i właściciel będzie na siłę szukał nowego najemcy. Miasto zapewne co mogło to pomogło. Takich hal w północnej Polsce jest mnóstwo, więc się nie dziwcie, że MAAG Gear wyprowadza się z Elbląga. Wyprowadza się nie dlatego że miasto rzuca kłody pod nogi, tylko dlatego że właściciel obiektu ma gdzieś najemcę. A port ? Port, żeby nie kombinatorstwo ówczesnego ministra Śliwki, dawno by już stał i funkcjonował, no ale przecież jego przejęcie i obsadzenie stołków swoimi kolesiami było najważniejsze na tamten moment, a tu zaskoczka, szantaż się nie udał, wybory przerąbane, więc zemścili się na Elblągu panowie i panie z PiS...

pozytywny-elblążanin