UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z takimi firmami to jak z hipermarketami w latach 90tych, przyjechać wykorzystać potencjał. Ograbić wręcz infrastrukturę, zaniedbac i spieprzyć. W Gdańsku za kilka lat powtórzą to samo. Wcale mi ich nie żal, tam liczył się tylko zysk zarządu. Mam nadzieję, że obecni pracownicy tej firmy znajdą w Elblągu inne miejsca pracy, a wtedy zakład poszuka pracowników w trójmieście i tu się mocno zdziwią. Takie polskie biznesmeny wychowane na pisowskim nic nie robieniu.
Dzielniatak