UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście w biuletynie Maag'a jest odpowiedź. Tną koszty prowadzenia trzech zakładów do jednego. Dlaczego Gdańsk, a nie Elbląg? Bo pewnie siedziba w Gdańsku jest większa i zatrudniają więcej osób, więc prościej, lepiej i taniej zlikwidować w Elblągu. Wypowiedź anonimowego pracownika to typowe sianie zamętu. Złe warunki na Modrzewinie? Czyli czego brakuje. Co do portu jestem w stanie się zgodzić. Stare hale i dźwigi/suwnice? Gdyby Maag chciał to by zainwestował w nowe, ale po prostu im się to nie opłaca.

Ploterek