UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście w biuletynie Maag'a jest odpowiedź. Tną koszty prowadzenia trzech zakładów do jednego. Dlaczego Gdańsk, a nie Elbląg? Bo pewnie siedziba w Gdańsku jest większa i zatrudniają więcej osób, więc prościej, lepiej i taniej zlikwidować w Elblągu. Wypowiedź anonimowego pracownika to typowe sianie zamętu. Złe warunki na Modrzewinie? Czyli czego brakuje. Co do portu jestem w stanie się zgodzić. Stare hale i dźwigi/suwnice? Gdyby Maag chciał to by zainwestował w nowe, ale po prostu im się to nie opłaca.

Ploterek

Anuluj