154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale o kogo należą te hale? Ktoś brał kasę za najem i nie remontował i unowocześniał nic? Nie wierzę, że firma na zgłaszała takich potrzeb do właściciela hal. Musiało być tam ostre zwarcie firmy z właścicielem hal, że ponoszą wysiłek przenosin do innego miasta.
tu_tylko_las_posadzic (2026.02.02)
Maag się wyprowadza z Elbląga do Gdanska wskazujac na brak perspektyw rozwoju w naszym miescie. Tymczasem niedawno do Elblaga spod Gadnska sprowadzil sie Rockfin uzasadniając to wlasnie większymi możliwościami w Elblągu. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że firmami tymi kierują bracia W. Widac bracia reprezentują dwie rozne optyki biznesowe. W sumie dla Elbląga saldo wyjdzie jakby na zero
(2026.02.02)
Nie chcą inwestować w zakład to nie inwestują. Hale, nabrzeża, suwnice dźwigowe. Wszystko mają pod nosem. Jeżeli spina się wyprowadzka do nowej lokalizacji nie ma co szukać dziury w całym.
(2026.02.02)
Witam. Ciekawe, czy gdyby nie informacja osoby proszącej o anonimowość, portEl cokolwiek by o tym napisał? Temat jest oficjalny już od 9 stycznia. Już 3 tygodnie temu na ulicy słyszałem rozmowę na ten temat
Piortr3001 (2026.02.02)

info

30  
  1
Zaraz zaraz, od 2001 roku tu działali bez portu, a teraz nagle portu brakuje? Nieremontowane dźwigi, ale to do kogo pretensje? Kto miał remontować dźwigi? Same miały się remontować? Może jednak chodzi o koszty najmu hal? Ostatnio kilka firm uciekło z A10 i przeniosło się na A1,a inne rozważają taką opcję, więc coś w tym artykule mija się z prawdą.
KapitanSzyderca (2026.02.02)

info

35  
  14
Oczywiście prezydent nie zapomni o tym fakcie powiadomić na swoich mediach społecznościowych?; )
(2026.02.02)

info

26  
  5
Roszady biznesowe. Stoczniowa to potężny potencjał hal produkcyjnych.
(2026.02.02)
@tu_tylko_las_posadzic - Hale są w dzierżawie od prywatnych wlascicieli
ziolo1988 (2026.02.02)
A gdzie w tym wszystkim jest lokalny patriotyzm? Czy elblaskie kierownictwo firmy Maag wyczerpało wszystkie możliwości? Czy rzeczywiście nic nie da sie zrobić by pozostać w Elblągu? Ta decyzja jednak zubaża nasze miasto.
(2026.02.02)

info

24  
  4
tych hali to by nawet skansen w Olsztynku nie chciał - taka to infrastruktura.
librusik (2026.02.02)

info

20  
  4