Wybrany wątek opinii

A dlaczego firma nie modernizowała swojego parku / pytanie do pana anonima /, czy miasto czyli mieszkańcy mieli pokrywać koszty tychże remontów?
okkj (2026.02.02)
@okkj - Firma MAAG, chociaż nie jest właścicielem budynków, dużo włożyła w remont pomieszczeń chociażby na 4 piętrze budynku A10 ale w dalszym ciągu po każdych opadach są przecieki z dachu. A budynku, prywatna firma, tylko udaje że robi remont dachu i kosi takie pieniądze że szkoda mowic
Anonim12345 (2026.02.02)
Powrót do komentarzy