Wybrany wątek opinii
A dlaczego firma nie modernizowała swojego parku / pytanie do pana anonima /, czy miasto czyli mieszkańcy mieli pokrywać koszty tychże remontów?
Do moderacji
Odpowiedz
25
7
@okkj - Firma MAAG, chociaż nie jest właścicielem budynków, dużo włożyła w remont pomieszczeń chociażby na 4 piętrze budynku A10 ale w dalszym ciągu po każdych opadach są przecieki z dachu. A budynku, prywatna firma, tylko udaje że robi remont dachu i kosi takie pieniądze że szkoda mowic
Do moderacji
Odpowiedz
17
1