UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polemika polegająca na przekręcaniu i ośmieszania nazwiska adwersarza, świadczy wyłącznie o braku kultury, żeby nie powiedzieć, o chamstwie osoby komentującej ! Piszę to niezależnie od mojego stosunku do działań lokalnej władzy. Co do portu, oczywiście to prawda, ale tę prawdę należy sprawiedliwie "rozłożyć" na kilka kolejnych ekip zarządzających naszym miastem ! Co do MAAG Gear - port i kilka jeszcze przyczyn przeprowadzki, to tylko preteksty - przestarzałe hale i nieremontowane dźwigi, to problem firmy ! Kto i dlaczego miałby modernizować MAAG-owi park maszynowy?!!! Dostali propozycję lepszych warunków, to z niej chętnie skorzystali ! I tyle! A Prezydent Missan nie jest winien takiej a nie innej decyzji firmy!

obiektywny stefek

Anuluj