UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Suwnica pamiętająca czasy sprzed wojny, niby 200 ton ale obecnie zezwolenie jest chyba na 130 lub nawet mniej bo właściciel (to nie jest firmą MAAG) nie inwestuje. Rdza, farba odpada. Nabrzeże nie remontowane, przerobione na miejsca parkingowe gdzie nawet ludzie boją się stawiać samochody

Anonim12345

Anuluj