Wybrany wątek opinii
Nie chcą inwestować w zakład to nie inwestują. Hale, nabrzeża, suwnice dźwigowe. Wszystko mają pod nosem. Jeżeli spina się wyprowadzka do nowej lokalizacji nie ma co szukać dziury w całym.
Do moderacji
Odpowiedz
15
7
Suwnica pamiętająca czasy sprzed wojny, niby 200 ton ale obecnie zezwolenie jest chyba na 130 lub nawet mniej bo właściciel (to nie jest firmą MAAG) nie inwestuje. Rdza, farba odpada. Nabrzeże nie remontowane, przerobione na miejsca parkingowe gdzie nawet ludzie boją się stawiać samochody
Do moderacji
Odpowiedz
32
1