154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Firma placach czynsz najmu/dzierżawy ma jeszcze inwestować w obcy obiekt ? Byłbyś taki frajer ?
Anonimek1 (2026.02.03)
@pozytywny-elblążanin - Sprzeda deweloperem a Ci załatwia przekształcanie na działki budowlane..
Anonimek1 (2026.02.03)
Za 5 lat przeprowadzka w drugą stronę bo dostaną ulgi podatkowe.
Anonimek1 (2026.02.03)
@Realista. - Nikt za te ochlapy prawie najniższa nie będzie 7 maszyn obsługiwał z maaga, ludzie maja do siebie szacunek
zremba (2026.02.03)
Jednej informacji brakuje w artykule. Kto to jest ten prywatny właściciel budynków? Chyba nie jest to tajemnica?
Chin (2026.02.03)

info

2  
  1
Miasto żyje jeszcze tylko dzięki wyprzedawaniu terenów miejskich deweloperom, często gwałcąc przy tym podstawowe wieloletnie założenia planów zagospodarowania terenów... i co z tego jak młodzi opuszczają to miasto bo nie stwarza się im żadnych perspektyw, dla kogo to budowac i to w takich cenach. Firmom brakuje wykwalifikowanej kadry i doświadczonych menadżerów... to widać po zarządzaniu miastem gdzie króluje nepotyzm i bylejakość, kto wie czy nie również uprawianie prywaty na urzędniczym stołku. Cała ta atmosfera nie sprzyja rozwojowi, wręcz przeciwnie degraduje Elbląg i potwierdzają to dane.
Aseee (2026.02.03)

info

6  
  1
Nic sprowadził tylko otworzył oddział... i żadnej w tym wsparcia miasta. Generalnie wykorzystuje fakt tańszej siły roboczej i tyle.
Oleg (2026.02.03)
@zremba - Przecież na rozmowie o pracę mówili o 2 maszynach a nie o 7.
4Brygada. (2026.02.03)
Hahaha, chyba masz dobrze dobrane leki? Poleć innym, może też poczują to co Ty i zobaczą coś w tej dziurze.
Real (2026.02.04)
Jeszcze niech sie GE POWER wyniesie i zostanie tylko kozy paść.
(2026.02.04)