A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Firma placach czynsz najmu/dzierżawy ma jeszcze inwestować w obcy obiekt ? Byłbyś taki frajer ?
@pozytywny-elblążanin - Sprzeda deweloperem a Ci załatwia przekształcanie na działki budowlane..
Za 5 lat przeprowadzka w drugą stronę bo dostaną ulgi podatkowe.
@Realista. - Nikt za te ochlapy prawie najniższa nie będzie 7 maszyn obsługiwał z maaga, ludzie maja do siebie szacunek
Jednej informacji brakuje w artykule. Kto to jest ten prywatny właściciel budynków? Chyba nie jest to tajemnica?
Miasto żyje jeszcze tylko dzięki wyprzedawaniu terenów miejskich deweloperom, często gwałcąc przy tym podstawowe wieloletnie założenia planów zagospodarowania terenów... i co z tego jak młodzi opuszczają to miasto bo nie stwarza się im żadnych perspektyw, dla kogo to budowac i to w takich cenach. Firmom brakuje wykwalifikowanej kadry i doświadczonych menadżerów... to widać po zarządzaniu miastem gdzie króluje nepotyzm i bylejakość, kto wie czy nie również uprawianie prywaty na urzędniczym stołku. Cała ta atmosfera nie sprzyja rozwojowi, wręcz przeciwnie degraduje Elbląg i potwierdzają to dane.
Nic sprowadził tylko otworzył oddział... i żadnej w tym wsparcia miasta. Generalnie wykorzystuje fakt tańszej siły roboczej i tyle.
@zremba - Przecież na rozmowie o pracę mówili o 2 maszynach a nie o 7.
Hahaha, chyba masz dobrze dobrane leki? Poleć innym, może też poczują to co Ty i zobaczą coś w tej dziurze.
Jeszcze niech sie GE POWER wyniesie i zostanie tylko kozy paść.