UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto żyje jeszcze tylko dzięki wyprzedawaniu terenów miejskich deweloperom, często gwałcąc przy tym podstawowe wieloletnie założenia planów zagospodarowania terenów... i co z tego jak młodzi opuszczają to miasto bo nie stwarza się im żadnych perspektyw, dla kogo to budowac i to w takich cenach. Firmom brakuje wykwalifikowanej kadry i doświadczonych menadżerów... to widać po zarządzaniu miastem gdzie króluje nepotyzm i bylejakość, kto wie czy nie również uprawianie prywaty na urzędniczym stołku. Cała ta atmosfera nie sprzyja rozwojowi, wręcz przeciwnie degraduje Elbląg i potwierdzają to dane.

Aseee

Anuluj