UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto żyje jeszcze tylko dzięki wyprzedawaniu terenów miejskich deweloperom, często gwałcąc przy tym podstawowe wieloletnie założenia planów zagospodarowania terenów... i co z tego jak młodzi opuszczają to miasto bo nie stwarza się im żadnych perspektyw, dla kogo to budowac i to w takich cenach. Firmom brakuje wykwalifikowanej kadry i doświadczonych menadżerów... to widać po zarządzaniu miastem gdzie króluje nepotyzm i bylejakość, kto wie czy nie również uprawianie prywaty na urzędniczym stołku. Cała ta atmosfera nie sprzyja rozwojowi, wręcz przeciwnie degraduje Elbląg i potwierdzają to dane.
Aseee