Wybrany wątek opinii
Jeszcze niech sie GE POWER wyniesie i zostanie tylko kozy paść.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Pracownicy Ge pod koniec stycznia zostali już poinformowani o tym że część pracy zlecono tańszym Chinom. A jak zrobią dobrze robotę to dostaną więcej. Tam mają swoje odlewnie :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Plot twist - Chiny już tańsze nie są.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0