UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Firma placach czynsz najmu/dzierżawy ma jeszcze inwestować w obcy obiekt ? Byłbyś taki frajer ?
Anonimek1
Firma placach czynsz najmu/dzierżawy ma jeszcze inwestować w obcy obiekt ? Byłbyś taki frajer ?
Anonimek1