Wybrany wątek opinii
Jak to jest zarząd POtru to chyba jest POrt. PIS chciał zaimać POrt ale my nie dali bo POrt jest nasz... to dzięki Witoldowi i wciśle POrt jest nasz. PO dzielnie walczyło i walczy żeby tu nic nie było.
Do moderacji
Odpowiedz
109
49
Tak.
POdziekujcie Tuskowi i spółce…cały Elbląg to ruina, już nic tu nie ma szok jak można zdewastować miasto …. Tak gadali że zły PIS to macie
Do moderacji
Odpowiedz
11
10
obudź się PiSu nie ma i nie bedzie
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
,Firma eksploatowała sprzęt to chyba powinna dbać o niego. To samo hale powinno się remontować na bieżąco.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Ano właśnie, powinno się. Tylko że hale i sprzęt nie są własnością tej firmy, a pewnego człowieka, który firmie to wynajmuje, nie za darmo oczywiście! Właściciel odpowiada za stan nieruchomości. Więc nie wprowadzaj czytelników w błąd. Nie robisz pewnie tego celowo... Choć nigdy nie wiadomo...
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Firma placach czynsz najmu/dzierżawy ma jeszcze inwestować w obcy obiekt ? Byłbyś taki frajer ?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0