Wybrany wątek opinii

Jak to jest zarząd POtru to chyba jest POrt. PIS chciał zaimać POrt ale my nie dali bo POrt jest nasz... to dzięki Witoldowi i wciśle POrt jest nasz. PO dzielnie walczyło i walczy żeby tu nic nie było.
(2026.02.02)
Tak. POdziekujcie Tuskowi i spółce…cały Elbląg to ruina, już nic tu nie ma szok jak można zdewastować miasto …. Tak gadali że zły PIS to macie
(2026.02.02)
obudź się PiSu nie ma i nie bedzie
Elblagi (2026.02.02)
,Firma eksploatowała sprzęt to chyba powinna dbać o niego. To samo hale powinno się remontować na bieżąco.
(2026.02.03)
Ano właśnie, powinno się. Tylko że hale i sprzęt nie są własnością tej firmy, a pewnego człowieka, który firmie to wynajmuje, nie za darmo oczywiście! Właściciel odpowiada za stan nieruchomości. Więc nie wprowadzaj czytelników w błąd. Nie robisz pewnie tego celowo... Choć nigdy nie wiadomo...
(2026.02.03)
Firma placach czynsz najmu/dzierżawy ma jeszcze inwestować w obcy obiekt ? Byłbyś taki frajer ?
Anonimek1 (2026.02.03)
Powrót do komentarzy