154
02.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie ma co się martwić, jest dużo pracy w Elblągu w stolarniach, gastronomi, Lira non stop daje ogłoszenia..... Jest Super. .....
(2026.02.04)

info

2  
  0
@4Brygada. - to co mowia na rozmowie a co jest realnie to dwie rozne rzeczy, klamia ludziom w zywe oczy a potem sie dziwia ze l4 albo sie sami zwalniaja....
(2026.02.04)
Pracownicy Ge pod koniec stycznia zostali już poinformowani o tym że część pracy zlecono tańszym Chinom. A jak zrobią dobrze robotę to dostaną więcej. Tam mają swoje odlewnie :)
Plot twist (2026.02.04)
@Bama Electric - To trwa ten strajk czy się zakończył ?
(2026.02.04)
@Plot twist - Chiny już tańsze nie są.
Ferdek.Schichau (2026.02.04)
Zachciało się strajku. Będzie płacz i lament. !
sąsiad z góry (2026.02.05)
Czas już minął....
Konradoss (2026.02.05)
Firma miała inwestować na Modrzewinie. Zrobiła projekt hali i się wycofuj?. Działanie władz miasta na ściąganie inwestorów chyba nie było zbyt efektywne
Zaniepokojony (2026.02.05)

info

1  
  1
W Elblągu to możesz zostać sprzedawca w Biedronce albo sprzedawca ubezpieczenia albo kredytu albo robotnikiem. Nie ma tu innych możliwości.
Kacjusz422 (2026.02.06)

info

1  
  1
To są skutki działania szkodników nakrętki, ćwierka i motorówki. To oni zablokowali budowę portu Państwowego i kanału do Elbląga argumentując że zbudują port miejski z pieniędzy Elblążan. Mijają 3 lata i wychodzi na to że te szkodniki oszukali elblążan oraz duże firmy które właśnie uciekają z Elbląga. Dalej głosujecie na szkodników z KO PSL Lewica.
Jawamwojtaniewybierałem (2026.02.06)

info

2  
  2