A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zainteresowany przetargiem - Obym był złym prorokiem, ale zdaje się, że przy obecnej koniunkturze = NIGDY...
poseł lonia lekarstwem na wszystko
@Obudź się i pomyśl dwa razy - I najważniejsze kilka zdań napisałaś/eś pod koniec swojego retorycznego komentarza. I ja to rozumiem i z całą mocą napiętnuję. A tym czasem otrzymałaś/eś takie komentarze w odpowiedziach jak można przeczytać... Masakra mentalna! Ktoś mądrzejszy od nas wszystkich kiedyś powiedział: " Każdy naród ma taką władzę na jaką zasługuje!". Ty napisałeś prawdę dosłowniej: " Bo im na to pozwoliliście!" Nie chcą się obudzić... Pozdrawiam serdecznie.
Bierzcie przykład z Łodzi. MOK Łódź ma swój tabor miejski a Elbląg ma.... jeżdżących pączków i ciasteczka biurokracji w ZKM i " wybitnego soechalistw " na G. I nic więcej
Pogonić obecny zarząd zKM, powołać normalnych i odpowiedzialnych ludzi bez zaburzeń.40 stopni a Ty człowieku masz się grzać przez 9h w długiej koszuli i spodniach, nie dostosujesz się to Ci walną jakąś kare w wysokości dniówki. Jeżeli przejazd ma się odbyć w bezpiecznych warunkach ważna jest także ergonomia drogi dyrektorze. Wszystko wygląda w ten sposób, że jak brakuje kasy to siada jeden z drugim w tym zKMie do kamery i szuka komu by tu przywalić w portfel. To jest po prostu nie pojęte.
No przecież "kupili" nówki tureckie. Trzeba trochę czasu, no chyba, że masz u siebie na podwórku wolne to udostępnij...
Piszę się tu o zakupie autobusów konwencjonalnych tymczasem na stronach Portalu Samorządowego jest napisane, od 2026 r miasta powyżej 100 tyś są zobligowane do zakupów autobusów zeroemisyjnch elektrycznych lub hybrydowych Odsyłam na Portal Samorządowy
Autobus nr 11 to wycieczkowiec. Można nim jechać na wycieczkę po wsi elbląskiej. Kto takie trasy wymyśla ? Czy to mądre głowy z za biurka ? Nie ma trasy żaden autobus, żeby np. dostać się z jednego końca miasta na drugi. Chociażby z Zawady na ul. Łęczycką, gdzie jest teraz dużo osiedli.
A ty dalej jeździsz tymi badziewiami i mieszkasz w norze z PRL.
W tych warunkach przetargowych ostro mąci PKS Elbąg wespół z ZKM. Gostynin już ich przejrzał przez ostatnie lata na elbląskim rynku. Skargi są jak najbardziej zasadne dla firm spoza elbląskiego układu. Tym powinny zainteresować się odpowiednie służby państwowe kontrolujące tego typu przetargi.