UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pogonić obecny zarząd zKM, powołać normalnych i odpowiedzialnych ludzi bez zaburzeń.40 stopni a Ty człowieku masz się grzać przez 9h w długiej koszuli i spodniach, nie dostosujesz się to Ci walną jakąś kare w wysokości dniówki. Jeżeli przejazd ma się odbyć w bezpiecznych warunkach ważna jest także ergonomia drogi dyrektorze. Wszystko wygląda w ten sposób, że jak brakuje kasy to siada jeden z drugim w tym zKMie do kamery i szuka komu by tu przywalić w portfel. To jest po prostu nie pojęte.