Wybrany wątek opinii
A kierowcy autobusów kiedy będą godnie zarabiali w naszym mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Zainteresowany przetargiem - Będzie tak jak w naszym państwie, kasa dla rządzących w pierwszej kolejności, a co zostanie dla pracujących fizycznie - czyli ciągle będzie mała stawka za 1 godzinę.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5
@Zainteresowany przetargiem - Obym był złym prorokiem, ale zdaje się, że przy obecnej koniunkturze = NIGDY...
Do moderacji
Odpowiedz
3
1