Wybrany wątek opinii

A kierowcy autobusów kiedy będą godnie zarabiali w naszym mieście.
Zainteresowany przetargiem (2026.01.29)
@Zainteresowany przetargiem - Będzie tak jak w naszym państwie, kasa dla rządzących w pierwszej kolejności, a co zostanie dla pracujących fizycznie - czyli ciągle będzie mała stawka za 1 godzinę.
(2026.01.29)
@Zainteresowany przetargiem - Obym był złym prorokiem, ale zdaje się, że przy obecnej koniunkturze = NIGDY...
Bezproblemowy (2026.01.29)
Powrót do komentarzy