UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Autobus nr 11 to wycieczkowiec. Można nim jechać na wycieczkę po wsi elbląskiej. Kto takie trasy wymyśla ? Czy to mądre głowy z za biurka ? Nie ma trasy żaden autobus, żeby np. dostać się z jednego końca miasta na drugi. Chociażby z Zawady na ul. Łęczycką, gdzie jest teraz dużo osiedli.

pozdr.