Wybrany wątek opinii

Autobus nr 11 to wycieczkowiec. Można nim jechać na wycieczkę po wsi elbląskiej. Kto takie trasy wymyśla ? Czy to mądre głowy z za biurka ? Nie ma trasy żaden autobus, żeby np. dostać się z jednego końca miasta na drugi. Chociażby z Zawady na ul. Łęczycką, gdzie jest teraz dużo osiedli.
pozdr. (2026.01.29)
@pozdr. - Na prośbę mieszkańców tak jedzie. Co za...
(2026.02.01)
Powrót do komentarzy