Wybrany wątek opinii
Pogonić obecny zarząd zKM, powołać normalnych i odpowiedzialnych ludzi bez zaburzeń.40 stopni a Ty człowieku masz się grzać przez 9h w długiej koszuli i spodniach, nie dostosujesz się to Ci walną jakąś kare w wysokości dniówki. Jeżeli przejazd ma się odbyć w bezpiecznych warunkach ważna jest także ergonomia drogi dyrektorze. Wszystko wygląda w ten sposób, że jak brakuje kasy to siada jeden z drugim w tym zKMie do kamery i szuka komu by tu przywalić w portfel. To jest po prostu nie pojęte.
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
Długi czas mieszkałam w Olsztynie - każdy (i każda) kierowca czy autobusu czy tramwaju w koszuli i jakoś nikt nie protestował i nie marudził. Nowe autobusy, nowe tramwaje - ładnie i świeżo! Widać że tu też się starają - przynajmniej większość...
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
Co nas ten wasz olsztyn, powiem ci realnie i na przeciwko, bylem nie raz w warszawie, stolicy i tam jezdza w swoich koszulkach i co??? Wy sobie jezdzicie w czym chcecie, pelno zuli wsiada swirow a my mamy pod koszula dla ciebie jezdzic panie czy pani szanowna, by ci oko nacieszyc! W trojmiescie tez jezdza roznie... I pozdrawiam dwie panie ambitnych z kamer zkmu...
Do moderacji
Odpowiedz
2
5