UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zainteresowany przetargiem - Obym był złym prorokiem, ale zdaje się, że przy obecnej koniunkturze = NIGDY...
Bezproblemowy
@Zainteresowany przetargiem - Obym był złym prorokiem, ale zdaje się, że przy obecnej koniunkturze = NIGDY...
Bezproblemowy