UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piszę się tu o zakupie autobusów konwencjonalnych tymczasem na stronach Portalu Samorządowego jest napisane, od 2026 r miasta powyżej 100 tyś są zobligowane do zakupów autobusów zeroemisyjnch elektrycznych lub hybrydowych Odsyłam na Portal Samorządowy

Mariusz 76

Anuluj