UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piszę się tu o zakupie autobusów konwencjonalnych tymczasem na stronach Portalu Samorządowego jest napisane, od 2026 r miasta powyżej 100 tyś są zobligowane do zakupów autobusów zeroemisyjnch elektrycznych lub hybrydowych Odsyłam na Portal Samorządowy
Mariusz 76