Wybrany wątek opinii

Piszę się tu o zakupie autobusów konwencjonalnych tymczasem na stronach Portalu Samorządowego jest napisane, od 2026 r miasta powyżej 100 tyś są zobligowane do zakupów autobusów zeroemisyjnch elektrycznych lub hybrydowych Odsyłam na Portal Samorządowy
Mariusz 76 (2026.01.29)
@Mariusz 76 - przetarg ogłosili w 2025 a prawo nie działa wstecz
(2026.01.30)
Powrót do komentarzy