Wybrany wątek opinii
Piszę się tu o zakupie autobusów konwencjonalnych tymczasem na stronach Portalu Samorządowego jest napisane, od 2026 r miasta powyżej 100 tyś są zobligowane do zakupów autobusów zeroemisyjnch elektrycznych lub hybrydowych Odsyłam na Portal Samorządowy
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Mariusz 76 - przetarg ogłosili w 2025 a prawo nie działa wstecz
Do moderacji
Odpowiedz
4
0