UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bierzcie przykład z Łodzi. MOK Łódź ma swój tabor miejski a Elbląg ma.... jeżdżących pączków i ciasteczka biurokracji w ZKM i " wybitnego soechalistw " na G. I nic więcej

Sławomir Dętka

Anuluj