UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bierzcie przykład z Łodzi. MOK Łódź ma swój tabor miejski a Elbląg ma.... jeżdżących pączków i ciasteczka biurokracji w ZKM i " wybitnego soechalistw " na G. I nic więcej
Sławomir Dętka
Bierzcie przykład z Łodzi. MOK Łódź ma swój tabor miejski a Elbląg ma.... jeżdżących pączków i ciasteczka biurokracji w ZKM i " wybitnego soechalistw " na G. I nic więcej
Sławomir Dętka