46
16.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak Rusek tu wlezie to będziecie mieć swoją ekologie. Polska węglem stoi a nie gazem czy innym paliwem, . Zniszczyli przemysł węglowy i osłabili Polskę.
(2025.12.16)

info

19  
  11
Najwyższy czas pognać tuskanów i byłych PZPRowców i wrócić do węgla i przerwać to niszczenie kraju.
(2025.12.16)
Japonia lata temu wybudowała spalarnie śmieci, głównie plastiku. Palą nim zamiast węgla. Ktoś kiedyś słyszał, żeby jakieś ekoludki krzyczały, że Japonia truje planetę? Nie. Wszyscy się cieszą, że w Japonii jest czyściutko, że powietrze jest czyste, że nie oceanu nie syfią. Proszę mi wytłumaczyć, dlaczego takich spalarni nie wolno budować w Europie, zredukować koszty pozyskiwania energii i cieszyć się czystością i ekologią?
(2025.12.16)

info

17  
  1
Cały świat pali węglem napisał ktoś kto w życiu nie opuścił Elbląga? Podaj źródła tej bzdury. Jedz choćby na Litwę czy Łotwę a poczujesz co to jest świeże powietrze. W zeszłym roku w rankingu europejskich miast z najgorszą jakością powietrza ok 30 było z Polski. Wy się przyzwyczailiście do życia w ciągłym smrodzie.
Smutna prawda o tym kraju (2025.12.16)
@Chat już wie - Manipulacja liczbami rodem z TVP czy TVN. Dzięki głównie Tuskowi za jego Poprzedni rząd, miliony młodych Polaków wyjechało z kraju, a wcześniej do tego przyczynił się Balcerowicz. Masakrycznie to zadłuża Polskę aktualny rząd, PIS rozdając socjal na lewo i prawo, nawet się w ciągu 8 lat nie zrobił takich długów. W TVP powiedzieliśmy, że tegoroczne święta będą tańsze niż poprzednie, prawie taka sama prawda jak o depopulacja.
bra (2025.12.16)
@TeofilSkorupa - Ty się powinieneś spalić ze wstydu.
sasjsffdj (2025.12.16)
.... a te silniki to skąd przyjechały i PO ile za jeden ?
(2025.12.16)

info

9  
  4
Jak u siebie zakładałem piec dwufunkcyjny na gaz - gaz był tańszy o 100% - teraz lepiej opłacało by się palić węglem.... a jak gaz zdrożeje o 200% i grzanie będzie kosztować 20x drożej jak węglem i co pan na to POwie ? Kto za to zapłaci pan czy my ?
(2025.12.16)

info

8  
  5
Hahaha, to dopiero zaczniesz płacić rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną. Wydobycie węgla w większości polskich kopalń jest nieopłacalne, ze względu na dostępność złóż. Od kilkunastu lat próbujemy zawrócić kijem rzekę i kończy się "jedynie" na olbrzymich dotacjach dla górnictwa.
(2025.12.16)
@bra - Ty za ruble piszasz ?
Co za brednie pisowskie (2025.12.17)