A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Co za brednie pisowskie - na 100%
a Niemcy otwierajÄ… na nowo zamykane kopalnie i majÄ… w d e powietrze.
będzie ciepło - tylko ile jeszcze wytrzymaja rury przesyłowe należące do Epecu ?
Skąd silniki wiadomo - przecież zza Odry
Szkoda ci że nie zza Uralu?
@qwas - ty też je masz. Zwłaszcza jak najesz się kapusty
Dobrze, że nie zza Wołgi
@Smutna prawda o tym kraju - Możecie minusowac. Prawda jest taka że Polska śmierdzi zimą. " w 2016 r. aż 33 polskie miasta załapały się do rankingu 50 najbardziej zanieczyszczonych pod tym względem miast Europy. W 2018 r. nasza reprezentacja w tym gronie spuchła nawet do 36 przedstawicieli. "