UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak Rusek tu wlezie to będziecie mieć swoją ekologie. Polska węglem stoi a nie gazem czy innym paliwem, . Zniszczyli przemysł węglowy i osłabili Polskę.


Anuluj