UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak Rusek tu wlezie to będziecie mieć swoją ekologie. Polska węglem stoi a nie gazem czy innym paliwem, . Zniszczyli przemysł węglowy i osłabili Polskę.
Jak Rusek tu wlezie to będziecie mieć swoją ekologie. Polska węglem stoi a nie gazem czy innym paliwem, . Zniszczyli przemysł węglowy i osłabili Polskę.