UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak u siebie zakładałem piec dwufunkcyjny na gaz - gaz był tańszy o 100% - teraz lepiej opłacało by się palić węglem.... a jak gaz zdrożeje o 200% i grzanie będzie kosztować 20x drożej jak węglem i co pan na to POwie ? Kto za to zapłaci pan czy my ?


Anuluj